Obraz na zamówienie

  • Marzysz o jedynym w swoim rodzaju dziele sztuki do Twojego domu?
  • Chcesz uwiecznić na obrazie ważną dla siebie wizję czy intencję?

Śmiało napisz do mnie ze swoim pomysłem czy pytaniami (nie ma głupich pytań).
Jestem otwarta na Twoje pomysły, razem możemy stworzyć coś naprawdę ważnego, pięknego i niepowtarzalnego 🙂

dlaczego warto zamówić obraz?

WYJĄTKOWE DZIEŁO SZTUKI
Stworzę dla Ciebie unikatowy obraz, który będzie odzwierciedlał to, co ważne dla Ciebie. 

DOPASOWANE DO TWOJEGO WNĘTRZA
Możesz wybrać kolory, motywy i rozmiar, który idealnie będzie wpasowywał się w Twoją przestrzeń.

PREZENT DLA SAMEJ SIEBIE
Możesz wybrać wspierającą myśl, intencję, piosenkę, wizję, z którą połączę się w trakcie malowania. To sprawi, że obraz nabierze dla Ciebie jeszcze głębszego znaczenia i będzie formą wspierającego talizmanu, który nie tylko pięknie wygląda w Twoim wnętrzu ale przypomina Ci o tym, co dla Ciebie naprawdę ważne.

JEDYNE W SWOIM RODZAJU PRZEŻYCIE
Proces malowania obrazu, może być naprawdę osobistym i wyjątkowym doświadczeniem. Możesz towarzyszyć mi na każdym etapie tworzenia: od generowania pomysłów, przygotowywania szkiców, aż po proces malowania poszczególnych elementów obrazu.

PODARUNEK DLA BLISKIEJ OSOBY
Obraz na zamówienie to również doskonały prezent dla bliskiej Ci osoby. Razem możemy stworzyć niepowtarzalne dzieło sztuki, które będzie cieszyć oczy i serce obdarowanego.

JAK WYGLĄDA CAŁY PROCES?

  1. Piszesz do mnie na maila kontakt@inu.com.pl swój pomysł, wizję, intencję na obraz. Opisujesz wszystko ze szczegółami i historiami, aby mogła poczuć i zwizualizować sobie Twój pomysł. Możesz też podesłać swoje zdjęcia albo moje inne prace, które Ci się podobają. (Jeśli nie masz konkretnej wizji, też możesz to opisać, wtedy w trakcie tworzenia zdam się na moje doświadczenie i wrażliwość). Dodaj informacje jaka wielkość obrazu Cię interesuje. Zazwyczaj wykonuję obrazy 30x40cm lub 50x70cm, ale oczywiście Twój mogę dopasować do Ciebie.
  2. Wyceniam obraz i wysyłam Ci informacje o wolnych terminach.
  3. Przygotowuję 2 szkice, które podsyłam Ci do akceptacji. Możesz mieć do nich uwagi, nanoszę ewentualne zmiany i czekam na Twój akcept.
  4. Do zaakceptowanego szkicu podsyłam Ci wizualizację kolorystyczną obrazu do akceptacji.
  5. Biorę się za malowanie. Proces ten zazwyczaj trwa od kilku do kilkunastu dni roboczych. Ustalę to z Tobą indywidualnie  w zależności od ilości szczegółów i wielkości obrazu. Jeśli będziesz chciała mogę podsyłać Ci zdjęcia czy filmiki z procesu malowania.
  6. Ostatni, najpiękniejszy etap – dostarczenie obrazu do Ciebie 🙂
Śmiało napisz do mnie ze swoim pomysłem czy pytaniami na kontakt@inu.com.pl lub w wiadomości prywatnej na Instagramie @inuinka

OPINIE I REAKCJE KLIENTEK