Cześć! Nazywam się Karolina Grembowska, ale wśród znajomych i w internecie znana jestem jako Inu. Moja działalność w sieci zaczęła się od Instagrama gdzie aktualnie zarażam kreatywnością kilkadziesiąt tysięcy ludzi 🙂 Jestem artystką i młodym przedsiębiorcą. Mam w głowie miliony pomysłów na sekundę. A ten blog i mój kanał na Youtube powstał z myślą abym mogła te pomysły pokazywać dalej i szerzej światu.

Od dwóch lat prowadzę sklep internetowy ze swoim rękodziełem i włóczkami. Od roku uczę na warsztatach tkać mięciutkie makatki w całej Polsce. Z wykształcenia jestem grafikiem i uwielbiam projektować plakaty. Zdarza się, że łapię się również graficznych zleceń dla klientów. Kocham fotografię artystyczną, odkryłam to na zajęciach na Akademii Sztuki w Szczecinie, na której studiowałam przez pewien okres czasu. Na swoim Instagramie dzielę się swoimi różnymi eksperymentami fotograficznymi.

Uwielbiam kolory, muzykę, naturę, słońce i czekoladę. Jestem 100% introwertykiem, który największą przyjemność czerpię gdy może zamknąć się w domu, oddać tworzeniu i zgłębianiu swoich myśli.

W wolnym czasie uczę się jogi, medytacji, grać na ukulele. Oglądam dużo youtuba i planuję podróże.

Na tej stronie będę poruszać tematy związane z fotografią, Instagramem, DIY, odkrywaniem siebie, pobudzaniem kreatywności i podróżowaniem.

Sklep Włóczki Inu istnieje od 2017 roku i prowadzony jest przez Inu. To mała manufaktura, w której powstają przedmioty pełne serca i radości. Produkty ze sklepu trafiły już do wielu mieszkań, domów w Polsce i za granicą (np. Niemcy, Francja, Czechy, Wielka Brytania, Japonia)

Włóczki Inu to mała pracownia w Szczecinie. To miejsce, w którym w każdym kącie poupychane są włóczki i wszędzie porozrzucane są szkice nowych projektów. Na każdym kroku stoją roślinki w kolorowych doniczkach, a na ścianach wisi zatrzęsienie makatek i bibelotków. To kreatywna przestrzeń gdzie projektowane i wytwarzane są wszystkie produkty, które znajdziesz w tym sklepie.

Cześć!
Nazywam się Karolina Grembowska i odkąd pamiętam zaszywam się w swoich kątach, tworząc różne kreatywne rzeczy. Inu to moja ksywka, którą przypisali mi już w dzieciństwie dziadek i tata, gdy mówili do mnie zdrobniale Inuś. Potem przyjęła się krótsza wersja Inu, w takim stopniu, że teraz bardzo rzadko reaguję na swoje prawdziwe imię.

Od zawsze miałam artystyczną duszę. Jestem bardzo empatyczna i uszczęśliwianie innych sprawia mi ogromną radość. Kocham rękodzieło, fotografię, grafikę, muzykę i psychologię. Studiowałam dwa artystyczne kierunki: wzornictwo i grafikę projektową.

Jestem wrażliwa na wszystko co mnie otacza, mam otwarty umysł i marzenia przemieniam w plany. Codziennie ćwiczę jogę i piję hektolitry herbaty.

Na codzień zajmuję się wszystkim związanym ze sklepem Włóczki Inu. Projektuje, wytwarzam, fotografuję wszystkie moje produkty. Zajmuję się pakowaniem i wysyłką. Kulisy mojej pracy na codzień pokazuję na swoim Instagramie (@inuinka) ale również od niedawna na YouTube.

Od 3 lat uczę też tkania makatek innych. Najpierw 2 lata prowadziłam warsztaty tkania w całej Polsce! Było to aż 50 spotkań z miłośniczkami rękodzieła 🙂 A od roku uczę tkactwa online 🙂

Mój kurs online dostępny jest już tutaj! 

Ten kurs kupiło już 800 zadowolonych klientek xtagstartz3 Dziękuję z całego serca za zaufanie!