Cześć, miło mi, że tu zaglądasz! 🙂

Nazywam się Karolina Grembowska, ale wśród znajomych i w internecie znana jestem jako Inu. Jestem wrażliwą na piękno artystką, szczerą i kreatywną influenserką oraz młodą przedsiębiorczynią od 2017 roku.

Od prawie 5 lat sprzedaję w sieci swoje rękodzieło. Moje makatki trafiły już do wielu mieszkań, domów w Polsce i za granicą (np. Niemcy, Francja, Czechy, Wielka Brytania, Japonia). Od 3 lat uczę tkać innych, ponoć robię to super i na luzie, a mój kurs w każdej edycji sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Kliknij TUTAJ i zobacz mój kurs tkania makatek. Kupiło go już 788 osób <3 Dziękuję!

Od zawsze mam artystyczną duszę. Jestem bardzo empatyczna i uszczęśliwianie innych sprawia mi ogromną radość. Kocham tworzyć rękodzieło i uczyć innych. Moją pasją jest też fotografia, wideo, stopmotion czy grafika. Studiowałam dwa artystyczne kierunki: wzornictwo i grafikę projektową. Poza pracą praktykuję jogę, interesuję się psychologią i szeroko pojętym samorozwojem.

JESTEM WRAŻLIWA NA WSZYSTKO CO MNIE OTACZA, MAM OTWARTY UMYSŁ I MARZENIA PRZEMIENIAM W PLANY <3

Na codzień zajmuję się wszystkim związanym ze sklepem inu.com.pl. Projektuje, wytwarzam, fotografuję wszystkie moje produkty. Zajmuję się pakowaniem i wysyłką. Nagrywam też swoje  kursy online. Kulisy mojej pracy na codzień pokazuję na swoim Instagramie (@inuinka).

Poza rękodziełem tworzę też kreatywne zdjęcia i filmy poklatkowe (stopmotion) dla klientów z całego świata. Więcej na ten temat znajdziesz w zakładce portfolio i współpraca.

Liczę, że te pare zdań przybliżyło Ci moją osobę 🙂
Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie lub o moich produktach/usługach więcej zapraszam do kontaktu na maila kontakt@inu.com.pl.

Pozdrawiam, Inu