Cześć, Fajnie, że tu zaglądasz! 🙂

Moje życie odkąd pamiętam kręci się wokół tworzenia. Już jako dziewczynka bardzo często zaszywałam się w kącie z zestawem do malowania. Jestem bardzo wdzięczna moim rodzicom, że od małego pielęgnowali we mnie tą artystyczną pasję. Co rusz kupowali nowe plastyczne przybory i zapisywali na dodatkowe zajęcia z rysunku.

Czasem sobie myślę, że gdyby teraz, w tym momencie, zobaczyła mnie ta mała Inu, spokojna, nieśmiała dziewczynka, którą byłam, i zobaczyła że tak prężnie się rozwijam i sztuka to cały czas moja pasja i nawet praca, to byłaby zachwycona. Skakałaby z euforii pod sufit! Kiedyś moja nieśmiałość i brak pewności siebie nawet nie pozwalały mi marzyć o życiu i pracy, które aktualnie prowadzę.

Moja historia pokazuję, że serio pomimo lęków, ciężkich przeżyć i emocji- można spełniać się w tym co kochamy.

ale jak to wszystko się stało...

Od zawsze jestem wrażliwą, kreatywną duszą dlatego oczywiste było dla mnie, że artystyczne studia to będzie mój pierwszy wybór zaraz po liceum. I takim sposobem studiowałam: wzornictwo i grafikę projektową. 

Już na studiach rozpoczęłam (w 2017r) swoją przygodę z własnym biznesem. Kręcił się on wtedy wokół rękodzieła, które było wtedy dla mnie ogromną pasją. Tworzyłam dekoracyjne tkaniny i uczyłam tej tkackiej techniki na warsztatach w całej Polsce. Co to była za przygoda! W pandemii (2020) powstał też mój kurs tkania online, który do tej pory zbiera cudowne opinie. Możesz dorwać go tutaj.

Na początku 2023 wróciłam do malowania, które kiedyś tak bardzo kochałam. Malowanie jest dla mnie autoterapią. To technika, w której najłatwiej mi wyrażać siebie i swoje emocje. Obrazy tworzę prosto z serca i pragnę aby niosły wsparcie i ukojenie dla wrażliwców podobnych do mnie.

Każdy mój obraz, to co najmniej dwie historie. Pierwsza to moja, którą namalowałam na płótnie, a druga historia to taka, którą Ty zobaczysz na obrazie.

a jeszcze ten vanlife:

W 2022 roku zbudowałam domek na kółkach, w którym znaczną część roku podróżuję. Niedługo planuję mieszkać w vanie i podróżować full time. Chcę wtedy tworzyć obrazy z miejsc, które mnie zainspirują i poruszą.

jestem totalną multipasjonatką

Na codzień zajmuję się fotografią, wideo, grafiką, tworzę animacje poklatkowe, tkam, robię na drutach, rysuję i maluję. Tworzę też swoje kreatywne konto na Instagramie, gdzie inspiruję ludzi do spełniania własnych marzeń, do odwagi pomimo lęków czy do bycia swoją najlepszą przyjaciółką. Interesuje mnie szeroko pojęty rozwój i duchowość. Uwielbiam psychologie, biznes, psy i kawę!

Robiąc zakupy w moim sklepie wspierasz moją artystyczną podróż do życia w zgodzie ze sobą i spełniania marzeń. Dziękuję!

Do zobaczenia na Instagramie @inuinka