O MNIE

Cześć! Nazywam się Karolina Grembowska, ale wśród znajomych i w internecie znana jestem jako Inu. Moja działalność w sieci zaczęła się od Instagrama gdzie aktualnie zarażam kreatywnością kilkadziesiąt tysięcy ludzi 🙂 Jestem artystką i młodym przedsiębiorcą. Mam w głowie miliony pomysłów na sekundę. A ten blog i mój kanał na Youtube powstał z myślą abym mogła te pomysły pokazywać dalej i szerzej światu.

Od dwóch lat prowadzę sklep internetowy ze swoim rękodziełem i włóczkami. Od roku uczę na warsztatach tkać mięciutkie makatki w całej Polsce. Z wykształcenia jestem grafikiem i uwielbiam projektować plakaty. Zdarza się, że łapię się również graficznych zleceń dla klientów. Kocham fotografię artystyczną, odkryłam to na zajęciach na Akademii Sztuki w Szczecinie, na której studiowałam przez pewien okres czasu. Na swoim Instagramie dzielę się swoimi różnymi eksperymentami fotograficznymi.

Uwielbiam kolory, muzykę, naturę, słońce i czekoladę. Jestem 100% introwertykiem, który największą przyjemność czerpię gdy może zamknąć się w domu, oddać tworzeniu i zgłębianiu swoich myśli.

W wolnym czasie uczę się jogi, medytacji, grać na ukulele. Oglądam dużo youtuba i planuję podróże.

Na tej stronie będę poruszać tematy związane z fotografią, Instagramem, DIY, odkrywaniem siebie, pobudzaniem kreatywności i podróżowaniem.